Wpisy

Tłumienie emocji może doprowadzić do zamknięcia się w sobie, wynaturzenia ( poradnik_zdrowie )

Chronimy swoją prywatność, to co najważniejsze, osobiste, przed zdefraudowaniem, zlekceważeniem, – bo to wywołałoby nasz słuszny gniew, i spirala się rozkręca.
Będąc jawnymi rzucalibyśmy perły przed wieprze albo i diamenty w świńskie gówna, więc oszczędzamy swoich dóbr osbistych lichowiekomu.
Im więcej głodnych (robudzonych głodem emocji, uczuć) – tym bardziej chronimy swoje dobra osobiste. Do tego wzmagany jest apetyt, ludzi można robudzić do obżarstwa, emocjonalnego też.
Taką właściwość u ludzi, w narodzie, można wykreować, rozdmuchać – skutek – frustracje, wzajna niechęć, obojętność (słuszne), ale to efekt socjopatów, i taka sytuacja jest zła, są złymi, dobrze by było gdyby zostali poprostu pozabijani.
,,albowiem za metodę skuteczną powiadam wam; niebrudzi ludzi to co sobie zjedzą, lecz tym będą zatruci co się do ich głów posieje, nóże więc, otwórzcie usta wasze, i nasrykajcie im – hipokryzją, obłudą, zakłamaniem – TAK, SIEBIE NA TO DAJCIE! bo to działa! niech to będzie dla was wiara najświętrza z świętych! ta metoda skuteczna – oczywiście, na retoryce trza się znać, na fonetyce trza się znać”, … itp. itd.
Zeus doprowadził Europę do zbydlęcenia – co czy kto zajmuje pozycje ch..a zeusowego, co nazwiemy syfem jego na europę – pytanie retoryczne.